W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia oraz z myślą o podopiecznych Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta w Płocku, w dniach 19-20 grudnia b.r. Stowarzyszenie zorganizowało wigilijne spotkania opłatkowe.

Ze względu na dużą liczbę podopiecznych naszej organizacji oraz ograniczone możliwości lokalowe, uroczyste spotkania wigilijne zostały podzielone na dwie części. W dniu 19 grudnia w uroczystości uczestniczyli podopieczni Domu Dziennego Pobytu "Ciepła Izba", Centrum Integracji Społecznej, pracownicy CIS-u i Stowarzyszenia z panią Prezes Anną Kozerą na czele oraz zaproszeni goście. W dniu następnym, tj. 20 grudnia we wspólnym spotkaniu uczestniczyli podopieczni Punktu Dożywiania "Kromka Chleba".

Jak w latach ubiegłych, spotkanie uświetniła obecność naszego asystenta - księdza kanonika Adama Przeradzkiego - wicedyrektora Caritas Diecezji Płockiej. Nad oprawą muzyczną uroczystości czuwali, zaprzyjaźnieni z nami, członkowie zespołu "Ruah".

Przygotowanie smacznego poczęstunku zawdzięczać mogliśmy paniom z pracowni gastronomicznej Centrum Integracji Społecznej.

Po życzeniach świątecznych, wygłoszonych przez księdza Adama Przeradzkiego oraz przez panią Prezes Annę Kozerę, podzieliliśmy się wspólnie opłatkiem oraz zasiedliśmy do pięknie udekorowanych stołów. Spotkania upłynęły w miłej i świątecznej atmosferze.


   

   Życzymy wszystkim Państwu pięknych, błogosławionych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

   Niech nowo narodzone Dzieciątko Jezus udzieli Państwu i Państwa Rodzinom wszelkich łask na     ten

   przepiękny czas Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok.Powrót