Już drugi rok z rzędu, dzięki wielkiemu sercu i hojności Sponsora - Spółki ORLEN ADMINISTRACJA - mieliśmy możliwość zaprosić wszystkich podopiecznych Katolickiego Stowarzyszenia Pomocy im. Św. Brata Alberta w Płocku, na zorganizowane specjalnie dla nich uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Odbyło się ono w dniu 11 kwietnia 2019 r. w trzech turach:

od godz.   9.00 do godz. 10.30 - dla podopiecznych Punktu Dożywiania "Kromka Chleba"

od godz. 10.30 do godz. 12.00 - dla podopiecznych Centrum Integracji Społecznej oraz Domu Dziennego Pobytu "Ciepła Izba" 

od godz. 15.00 do godz. 17.00 - dla dzieci i młodzieży ze Świetlicy "Oaza" i Klubu P. Ś. "Nasz Krąg"

Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszemu Sponsorowi, gdyż tylko dzięki Jego hojności udało się nakarmić i ugościć tak dużą ilość osób. Tak, jak w ubiegłym roku, Spółka Orlen Administracja dostarczyła nam nie tylko wspaniałe, świąteczne dania, ale także zapewniła obsługę uroczystości, za sprawą wolontariuszy - pracowników Spółki, którzy niestrudzenie, z uśmiechem na twarzach, dbali o to, aby nikt ze śniadania nie wyszedł głodny. 

Pisano o tym (zobacz artykuł Sponsora):

http://www.orlenadministracja.pl/PL/DlaMediow/Aktualnosci/Strony/%C5%9Aniadanie-wielkanocne-dla-podopiecznych-Stowarzyszenia-im-%C5%9Aw--Brata-Alberta.aspx

 

W imieniu naszym i naszych podopiecznych, serdecznie za to dziękujemy!

                                                              


A wszystkim Państwu życzymy zdrowych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy. Radości wynikającej z prawdziwego zrozumienia wagi Zmartwychwstania Pańskiego. Miłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Wiary, nadziei i miłości.

 

Chrystus zmartwychwstał, aby człowiek znalazł autentyczne znaczenie istnienia, aby człowiek żył pełnią własnego życia: aby Człowiek żył z Boga i w Bogu.

- Jan Paweł II

 

 Powrót

Galeria